Başkan Böcek Personeliyle İftar Yaptı

7 Haziran 2017 Çarşamba  16:44

Konyaaltı Belediyesi’nin Fen İşleri, Park Bahçeler, Temizlik İşleri, Veteriner İşleri, Çevre Koruma ve Kontrol ve Spor Müdürlüklerinin personeli iftar yemeğinde bir araya geldi.  Konyaaltı Belediyesi Hizmet Binası önünde düzenlenen iftar yemeğine Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Başkan Yardımcısı Mustafa Gürbüz ve ilgili birim müdürleri de katıldı. Tasavvuf müziği ustası Tahir Çetin’in okuduğu ezan ve ardından edilen dua ile birlikte oruçlar açıldı.
 
“BİRLİK VE BERABERLİK GÜÇLENSİN”
 
İftar yemeği ile bir araya gelen Belediye personeli, Tahir Çetin’in seslendirdiği tasavvuf müziği ezgileri eşliğinde iftar yaptı. İftar yemeği sonrası bir konuşma yapan Başkan Muhittin Böcek, “Birlikte çalıştığımız insanları bir arada görmenin mutluluğunu huzurunu yaşıyoruz. Konyaaltı Belediyesi ailesini oluşturan her bir personelimize, ilçemize yapılan hizmetlerin tamamında gösterdikleri emek ve özveriden dolayı teşekkür ediyor, manevi havasını teneffüs ettiğimiz Ramazan ayının birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmesini temenni ediyorum.” dedi.
 
Konyaaltı Belediyesi’nin iftar yemeğinde her yıl geleneksel olarak sahne alan semazenler yine muhteşem bir sema gösterisine imza attılar. Gecenin sonunda personelin elini tek tek sıkan Başkan Böcek, hizmet personeliyle toplu fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.   Sayfa Adresi: http://buyukantalya.com/haber/Baskan-Bocek-Personeliyle-Iftar-Yapti/95817