Beş Yıldızlı Ağız Sağlığı Hizmeti

25 Ağustos 2017 Cuma  13:03

Sağlık alanında yeni açılan hastaneler ve projelerle dev yatırım ve planlamalara imza atan Kepez Belediyesi, Belediye Sağlık Merkezi’nde cüzzi rakamlara sunduğu ağız ve diş sağlığı hizmetleriyle gülümsetiyor.
 
Diyetisyen, psikolog, laboratuvar, göz sağlığı gibi çok sayıda alanda hizmet veren Belediye Sağlık Merkezi, ağız ve diş sağlığı hizmetlerini hem konforlu bir ortamda modern fiziksel alt yapıda, hem de ekonomik ücretlerle sunuyor.
 
Özel hastanelerden konfor anlamında eksiği olmayan Sağlık merkezinin diş kliniklerinde dolgu, diş taşı temizliği, kaplama, hareketli protez, diş çekimi gibi bir çok işlem gerçekleştiriliyor.
 
Uzman kadrosu ile hizmet veren diş polikliniklerinde panaromik röntgen cihazları da bulunuyor. Devlet hastanelerindeki kuyruğun olmadığı modern kliniklerde yediden yetmişe her vatandaşın ağız ve diş sağlığı karşılanıyor.
 
Özel hastanelerin dörtte biri fiyatlara sunulan kaliteli hizmetin yanı sıra, malzemenin de en kalitelisinin kullanıldığı klinikler, sosyal güvencesi olmayan vatandaşlara da uygun fiyatlı hizmet sunuyor.
 
Hasta memnuniyetinin ön planda tutulduğu Belediye Sağlık Merkezi, Kepez Belediyesi Hizmet Binası yanında hizmet veriyor.Sayfa Adresi: http://buyukantalya.com/haber/Bes-Yildizli-Agiz-Sagligi-Hizmeti/96216