Milletvekili Uslu TBMM'de Öğrencileri Konuk Etti

6 Mayıs 2018 Pazar  19:21

Finike Cengiz Topel Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri Ankara'da. AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslunun Misafiri Oldu
AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu'nun Geleneksel Hale Getirdiği TBMM'de öğrencileri ağırlaması sürüyor  
Geçen hafta Antalya Emin Akın İlkokulu öğrencilerini Başbakan Binali Yıldırım ve Bakanlar ile buluşturan Atay Uslu'nun bu kez konukları Finike Cengiz Topel Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri oldu. Onları kaldıkları Otel'de ziyaret eden Atay Uslu öğrenciler ile sohbet etti, hatıra fotoğrafı çektirdi. Ardından Öğrenciler TBMM'ni gezdiler. 

ATAY USLU: ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN AKIL VE ALIN TERİ HARCAMAK GÖREVİMİZ
 
Antalya Milletvekili Atay Uslu, Cengiz Topel Ortaokulu öğrencileri ile yaptığı sohbette, "Her hafta bir okulu misafir ediyoruz. Öğrenciler geleceğimiz. Başarıları için, irfan dolu yetişmeleri için her türlü çabayı göstermek borcumuzdur. Öğrencilerimiz ve çocuklarımız için akıl ve alın teri akıtmamız, medeniyetimize borcumuzdur, geleceğe borcumuzdur, geçmişe karşı sorumluluğumuzdur." dedi.
 
ANTALYAYI SEVİYORUZ
Yaptıkları sohbette Öğrenciler tarafından adeta soru bombardımanına tutulan Atay Uslu,  
Öğrencilerin sorularına tek tek ayrıntılı olarak cevap verdi. Sohbet hep birlikte Antalya'yı Seviyoruz, Türkiye'yi Seviyoruz mesajı verilerek, sonlandırıldı.
 Sayfa Adresi: http://buyukantalya.com/haber/Milletvekili-Uslu-TBMM-de-Ogrencileri-Konuk-Etti/96932