Başkan Cihan Bulut Slogan Açıklamasına Açıklık Getirdi

8 Mayıs 2018 Salı  22:11

Antalyaspor Yönetim kurulu Tarafından Slogan İçin Yapılan Açıklama Sonrası  Yaşanan Tartışmalara Antalyaspor Yönetim kurulu Başkanı Bulut Yazılı bir  Açıklamayla cevap verdi 
İşte Başkan Bulut'un Açıklaması 

Büyük Antalyaspor Camiası ve Antalyaspor Yönetimi olarak; Atatürk İlke ve İnkılaplarına, Atatürk'e, Cumhuriyet’e ve bu değerlere olan saygı ve bağlılığımızın sorgulanmasına, Atatürk ve Cumhuriyet’in yanında Antalyaspor ve camiamızın politik amaçlara alet edilmesine asla izin vermeyiz. 
Yapılan açıklama ne Atatürk'e ne Cumhuriyet’e ne de Cumhuriyet’in ilkelerine karşı yapılmış bir açıklama asla değildir. Sadece tüm siyasi düşüncelerin üstünde olan Antalyaspor'un bir takım siyasi davranışlara alet edilmesine karşı yapılmış bir açıklamadır.
Tribünlerde; "Enflasyon Düşer, Hükümet Düşer, Antalyaspor ... Düşer" şeklinde başlayıp, İzmir Marşı’yla devam eden siyasi sloganlarla kırmızı - beyazlı camiayı siyasete alet etmek isteyenlerle mücadelemiz sonuna kadar sürecektir.
Saygılarımızla,
Cihan BULUT
Antalyaspor Kulübü Yönetim Kurulu BaşkanıSayfa Adresi: http://buyukantalya.com/haber/Baskan-Cihan-Bulut-Slogan-Aciklamasina-Aciklik-Getirdi/96938