Yargıtay Başkanı Cirit'den Antalya Adliyesine Ziyaret

27 Ekim 2018 Cumartesi  21:16

 Yargıtay Başkanı  İsmail Rüştü CİRİT, Anayasa Mahkemesi Üyesi  Celal Mümtaz AKINCI, HSK Birinci Daire Üyesi  Yaşar ŞİMŞEK, HSK İkinci Daire Üyesi  Alp ARSLAN, Yargıtay Onikinci Ceza Dairesi Başkanı  Ahmet ER,  Antalya Adliyesini  ziyaret ettiler.
Ziyaret sırasında; Antalya Cumhuriyet Başsavcısı  Halil İNAL ve Antalya Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkan Vekili  Murat AKDÖLEK tarafından Antalya ili ve Antalya Adliyesi ile ilgili bilgi verildi.
Yargıtay Başkanı Cirit  Antalya ilinde olmaktan ve Antalya’da görevli Hakim ve Cumhuriyet Savcılarımız ile bir arada olmaktan memnuniyet duyduklarını, Yargıtay olarak her konuda meslektaşlarımızı desteklemeye ve önlerini açmaya gayret ettiklerini dile getirerek tüm meslektaşlarımıza görevlerinde başarı dileklerinde bulundu.
Cumhuriyet Başsavcısı  İnal ''Antalya Adliyesi olarak nazik ziyaretlerinden dolayı başta sayın Yargıtay Başkanımız olmak üzere ziyarette bulunan tüm heyete teşekkürlerimizi sunarız.''dediSayfa Adresi: http://buyukantalya.com/haber/Yargitay-Baskani-Cirit-den-Antalya-Adliyesine-Ziyaret/97215