Dülgeroğlu, “Yola çıktıklarımızı yolda bulduklarımıza değişmedik”

10 Mart 2019 Pazar  14:47

 Dülgeroğlu, yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişmediklerini ifade etti.
Cumhur ittifakı MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Dülgeroğlu, sabah saatlerinde Yuvalı Mahallesi’nde vatandaşlarla yemekte bir araya geldi. Sıcak ve samimi bir sohbetin ardından Başkan Adayı Dülgeroğlu, çalışmaları kapsamında Yeşilyurt Mahallesi’nde narenciye paketleme tesisinde işçilerle buluştu. İşçilerle birebir görüşen Nail Dülgeroğlu, daha sonra Sahilkent Mahallesi’nde bulunan Pol-kon Sitesi’nde vatandaşlarla toplantı gerçekleştirdi.
“Yola çıktıklarımızı yolda bulduklarımıza değişmedik”
Yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişmediğini ifade eden Cumhur ittifakı Millitetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, “Allah’ın izniyle sizlerin gülen yüzleriyle biz Finike'nin sorunlarını çözmeye talibiz. Biz yola çıktıklarımızı asla yolda bulduklarımıza değişmedik. Sayın Mustafa Geyikçi, sen ki başkan adayı olduğunda kendi partinin ilçe başkanı Okan Tanır’ı harcamadın mı? Bu ilçe başkanı ki seni adaylık için ilk gösteren kişi olmadı mı? Sen sana güvenen seni başkan adayı yapan kişiyi hemen görevden aldırdın. Ben ve ekibim yola çıktıklarımızı yolda bulduklarımıza değişmedik, değişmeyeceğiz. Ekibimiz çok şükür ki sağlam ve arkamızda. Sen kendi ilçe başkanını satan kişi olarak bu halka nasıl hizmet vereceksin. Bu halk bunları görmüyor mu? Olmaz Mustafa Geyikçi, olmaz senden bu halka başkan olmaz” dedi.
“Köyüne bir çeşme bile yaptırmadı”
Finike’de 6 tane aday olduğunu belirten MHP Finike Belediye Başkan adayı Nail Dülgeroğlu, “Formalitenin dışında itelemeyle, kakalamayla, aday çıkardılar. Gönülsüz de olsa Mustafa Geyikçi kardeşimizi Millet İttifakı adayı olarak çıkardılar. Şimdi bu arkadaşımızda 20 yıldır belediye meclis üyeliği yaptı. Son 4 ayda başkan adaylığına kondu. Belediye başkanlığı gönül işidir. Gönülsüz işte başarılı olmak mümkün müdür? Sormazlar mı adama, ‘sen 20 yıldır bu işi yapıyorsun. Sorunlar hakkında bir önerge verdin mi? Kendi köyüne bir çeşme yaptırdın mı? Bir cami yapımında tuğla koydurdun mu?’ sen kalktın şimdi bazı güçlerin itelemesiyle başkan adayı oldun. Kusura bakma Geyikçi, bu millet seni sandığa gömecek Sormazlar mı adama, ‘Sen bunca yıl belediye meclis üyeliği, il genel meclis üyeliği yaptın. Çakılan çiviyi bırak, yapılan yanlışlara karşı verilmiş bir tane önergen veya şerhin yok.  Şimdi geliyorsun bazı güçlerin zorlamasıyla, maddi olarak desteklemesiyle başkan adayı oldun” diye konuştu.
Site toplantısının ardından Çavdır Mahallesi’nde kahvede vatandaşlarla bir araya geldi. Soğuk havaya rağmen sıcak bir sohbet gerçekleştiği toplantı da Dülgeroğlu, mahallenin sulama suyu, kaldırım taşı sorununun göreve geldikten 6 ay sonra çözüme kavuşacağının sözünü verdi. MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, toplantının ardından Çatallar Mahallesi’nde Çağrı Güngör’ün asker eğlencesine katıldı. Dülgeroğlu, asker ile beraber şarkılar eşliğinde oynadıktan sonra Turunçova Seçim İrtibat Bürosun’nda vatandaşlarla sohbet ederek gün içerisindeki çalışmalarını tamamladı.Sayfa Adresi: http://buyukantalya.com/haber/Dulgeroglu-Yola-ciktiklarimizi-yolda-bulduklarimiza-degismedik/97430